VII. Teniski turnir TK Varteks Varaždin - UDRUGA ZA AUTIZAM POGLED
VII. Teniski turnir TK Varteks Varaždin
autizam, Pogled, udruga,VII. Teniski turnir, TK Varteks Varaždin,
1239
post-template-default,single,single-post,postid-1239,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

VII. Teniski turnir TK Varteks Varaždin

VII. Teniski turnir TK Varteks Varaždin

Zahvaljujemo se dobrim ljudima na još jednom predivnom događaju ; organizacijskom odboru VII. po redu teniskog humanitarnog turnira, TK Varteks Varaždin, Lions Millennium Clubu Varaždin, HDS ZAMP -u, tenisačicama i tenisačima,volonterkama i voloneterima, posjetiteljima, roditeljima i djeci članovima udruge, donatorima, medijaima i svim prijateljima udruge Pogled na dolasku i podršci. Malo je reći da je akcija bila uspješna Uvjerite se sami u podacima i izvješću koji su priloženi. Veliko BRAVO i HVALA za SVE !!!